На Калущині внаслідок аварії на “Гудвеллі” стався витік гноївки

 • До Державної екологічної інспекції Карпатського округу надійшла інформація від ТОВ “Гудвеллі Україна” про аварійну ситуацію.

  Днями на території тваринницького комплексу в селі Вилки Верхнянської ТГ, що на Калущині, сталася аварійна ситуація, внаслідок чого відбувся витік гноївки на поверхню землі.

  Отримавши повідомлення, працівники Державної екологічної інспекції Карпатського округу одразу виїхали на місце події.

  Перевірка встановила, що внаслідок аварійної ситуації відбувся витік рідких відходів тваринництва на рельєф місцевості на території Верхнянської ТГ Івано-Франківської області. Орієнтовна площа забрудненої земельної ділянки – понад 800м2. Потрапляння гноївки у водний об’єкт не зафіксували.

  Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Карпатського округу  відібрали   проби  ґрунту,  розпочали аналітичні дослідження відібраних проб. Після отримання результатів аналізів проб буде нарахована завдана довкіллю шкода.

 • На час перевірки витік зупинили, працівники ТОВ “Гудвеллі Україна” здійснювали заходи щодо ліквідації забруднення. Причини аварії встановлюються. На місці події спільно з працівниками Інспекції  працювали спеціалісти Управління держспоживслужби в Калуському районі.

  Читайте також: Калуська ТЕЦ заплатить понад 18 мільйонів штрафу за забруднення довкілля

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!