На перехресті Бельведерська-Південний бульвар не буде кільця, – Смушак

 • В Івано-Франківську не будуть облаштовувати кільцеву розв’язку на перехресті вулиць Бельведерська та Південний бульвар.

  Такі плани були раніше, комунальники провели нараду і заміри, але виявилося, що реалізація неможлива. Про це “Галицькому кореспонденту” розповів Михайло Смушак, заступник міського голови Івано-Франківська та директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики.

  “Ми би хотіли зробити там кільце, але, на жаль, існуюча конфігурація вулиці, задана багатоповерховими будинками, не дозволяє помістити там повноцінне кільце. Південний бульвар має чотири смуги, і ми встановили, що розмістити там кільцеву розв’язку хоча б на дві смуги – неможливо, вона не поміщається. А мале кільце ставити там просто нелогічно”, – сказав Михайло Смушак.

  За словами головного комунальника Івано-Франківська, натомість тут планують встановити світлофори – виходячи з існуючих умов. Проектування вже замовили, і тендер на світлофорний об’єкт збираються оголосити вже цього тижня.

  Спершу всі роботи планували завершити до кінця 2018-го року. Але строки багато разів переносилися, а вартість будівництва зростала.

 • “Це найбільш логічне рішення в існуючих умовах. Хоча насправді те кільце треба було закладати ще на етапі початкового проектування вулиці. Тоді його ще можна було реалізувати, тоді ще не були збудовані ці новобудови”, – додав Михайло Смушак.

  Читайте також: Як виглядають з’єднані Бульвари у Франківську з висоти пташиного польоту

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!