На перехресті Бельведерська – Південний бульвар скоро встановлять світлофор (фото)

 • В Івано-Франківську встановлять світлофор на перехресті вулиць Південний бульвар і Бельведерська.

  Про це в мережі повідомив заступник міського голови Михайло Смушак, пише “Галицький кореспондент“.

  Він зауважив, що вже скоро в місті облаштують цей світлофор. За його словами, дуже оперативно вдалося виготовити якісний проєкт, який має забезпечити безпеку усім учасникам дорожнього руху, заспокоїти та врегулювати рух загалом.

  Також заступник розповів, що раніше в них була гіпотеза  організувати тут рух каскадом кілець: Довга – Берегова – Північний бульвар; Північний бульвар (наявне кільце); Північний бульвар – Панаса Мирного; Північний бульвар – Тичини; Південний бульвар – Бельведерська; Південний бульвар – Володимира Великого (наявне кільце); Південний бульвар – Короля Данила; Південний бульвар – Гурика; Гурика-Гетьмана Мазепи. Але, оскільки, свого часу, були прийняті інші проєктні рішення, були збудовані нові житлові та інші будинки, змінилися власники земельних ділянок, врешті – змінилися ці вулиці, реалізувати ту ідею повністю сьогодні уже неможливо.

  “Але рух транспорту, пішоходів, велосипедистів та інших учасників має бути безпечним. Тому буде світлофор на перехресті Південного бульвару та Бельведерської, є уже світлофори на інших перехрестях. Дуже сподіваємося на реалізацію наступного року проєкту по влаштуванню кільця на перехресті вулиць Довга – Берегова – Північний бульвар, адже з відкриттям з‘єднання Південного та Північного бульварів, потоки транспорту змінилися і дуже важливо тут правильно організувати рух”, – йдеться в дописі.

  Нагадаємо, що нещодавно на з’єднаних Бульварах у Франківську запрацював світлофор

 • До теми: на перехресті Бельведерська-Південний бульвар не буде кільця, – Смушак

  У Франківську на Бульварах чергова ДТП: постраждав пішохід

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!