На Прикарпатті організують дитячі літні табори, де навчатимуть мінній безпеці

 • На Прикарпатті хочуть поєднати дитяче дозвілля з корисними знаннями про вибухонебезпечні міни, які сьогодні розкидані по всій території України.

  Два навчальні заклади: Івано-Франківський національний медичний університет і Прикарпатський національний університет підписали меморандум про співпрацю з благодійною організацією «Благодійний Фонд “Чисті Серцем”», повідомляють у пресслужбі.

  «Позаяк сьогодні існує підвищена небезпека для дітей при поводженні з вибуховими засобами, особливо у прифронтових зонах, виникла ідея проведення таборів для дітей з прифронтових зон щодо поводження з такими пристроями. Міни – це смертельна небезпека, що зазвичай залишається невидимою. Їхня наявність може призвести до трагічних наслідків. Саме міни дуже часто привертають увагу дітей. Тому задля того, аби запобігти таким випадкам, на Прикарпатті вирішили поєднати літнє оздоровлення та психологічне розвантаження дітей зі Сходу та Центру України з цікавими практичними безпековими тренінгами від ГУ ДСНС в Івано-Франківській області», – йдеться в повідомленні.

  Відтак, діти приїжджатимуть на Прикарпаття за кошти західних донорів, яких знайшов Благодійний фонд, і десять днів житимуть у таборі, де зможуть цікаво й корисно проводити час.

  Івано-Франківський національний медичний університет долучиться до урізноманітнення дозвілля дітей, а також навчатиме дітей надавати першу домедичну допомогу, допомагатиме ментально.

  Навчання проводитимуть сертифіковані тренери – студенти-медики.

 • До теми: Військкомати невдовзі почнуть викликати 25-річних українців для уточнення даних і медогляду

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!