Кілька годин жвавих торгів, на які завітало чимало гостей.
Про це повідомили на сторінці Івано-Франківської ОДА.
У Яремчі відбувся IV благодійний аукціон на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”.
Майже 40 лотів (картини, ікони, артоб‘єкти з військової атрибутики, коштовні монети тощо) принесли у скарбничку понад 2,4 млн гривень, які будуть спрямовані на підсилення “едельвейсів”.
Серед найкоштовніших лотів аукціону були:
– живописна робота Богдана Бринського “Борітеся – поборете”, яку надала медична спільнота Прикарпаття. За неї вдалось вторгувати найбільше – 200 тисяч гривень;
– за 190 тис. грн пішла з-під молотка ікона “Тайна вечеря”, виконана в унікальній техніці єрусалимським каменем в перламутровій оздобі. Її надав стоматолог-волонтер Фаді аль-Таріфі;
– у трійці найдорожчих лотів – відразу два: пара ікон “Богородиця-Одигітрія, Тихвинська” і “Спас Вседержитель” та
м’яч футбольного клубу “Жирона” з підписом гравця Віктора Циганкова. За кожен із них учасники аукціону заплатили по 110 тис. грн.
“Хочеться подякувати за плідну роботу кожному, хто долучився до благодійного аукціону – митцям та людям доброї волі, які надали цікаві лоти, гостям заходу за їхню жертовність”, – підкреслила Світлана Онищук.
Про хибні уявлення, що Донеччина — суцільне поле бою та випалена земля Журналістів вчать подавати новини гарячими. Втім, життєвий досвід вже навчив мене, що інколи варто дати емоціям охолонути. Видихнути, підібрати правильні слова. Прийдешній рік для Донецької області ознаменувався змінами на фронті, його зсувом вглиб області, а тилові міста, де донедавна панувала умовна тиша, піддались
Пам’ятаєте, як буквально кілька тижнів тому нашу спільноту тіпало від гніву та обурення після почутого від Папи Римського про український білий прапор? Ми одразу зробили тисячу та один мем, розродилися обурливо гнівними поетичними та прозовими опусами-дописами у соцмережах. І готові були ледь не на Святому Письмі присягати, що ми будемо битися за Україну, за
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного
Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює