На Прикарпатті складали протоколи “з майбутнього”, а четверо виборців не змогли проголосувати

 • У Надвірній на виборчій дільниці № 260477 члени дільничної виборчої комісії фактично склали протокол про підрахунок голосів 28 березня о 23:45, однак у самому документі вказали дату складення 29 березня о 00:22.

  Також протокол “майбутнього” заповнили і на дільниці №260005 у селищі міського типу Солотвин, повідомляє “ОПОРА”.

  А от на дільниці №260001 у Богородчанах двоє виборців не змогли проголосувати, оскільки не знайшли себе у списках виборців.

  Так, один чоловік прийшов з паспортом на дільницю, однак виявив, що у списках його нема, в той час як дружина та син там були.

  За його словами, попередні роки він голосував на виборах, тому не надав особливого значення, коли запрошення не прийшло. Він додав, що нікуди не переїжджав та прописку не змінював.

  Голова дільничної виборчої комісії Марія Мартинюк зауважила, що потрібно з’ясовувати у Реєстрі виборців, чому його нема у списках.

  «Але людина повинна знати, що напередодні виборів за 10 днів він повинен отримати запрошення. Якщо такого запрошення не отримано, то потрібно звернутись чи на виборчу дільницю, чи у реєстр виборців, і з’ясувати, чому так сталось. Вини виборчої комісії в цьому нема. Ми записали його дані, щоб звертатись самі і щоб в майбутньому такої не було ситуації», – сказала голова ДВК.

  Вона додала, що сьогодні це другий випадок, коли виборець не зміг проголосувати, бо не знайшов себе у списках.

  Крім того, на виборчій дільниці №260491 у селищі міського типу Ланчин двоє виборців не знайшли себе у списках та не змогли проголосувати, за їхніми словами, вперше за всі роки виборів. 

  Нагадаємо, станом на 9.30 год ранку 29 березня ЦВК опрацювала 29,91% протоколів з ДВК на позачергових виборах народних депутатів у виборчому окрузі №87.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!