На Прикарпатті власники помешкань за проживання ВПО отримали понад 90 мільйонів гривень компенсації

 • На Прикарпатті 2326 власників надають своє житло для проживання 6854 ВПО за програмою «Прихисток». З початку року сума виплачених компенсацій прикарпатським власникам житлових приміщень становить понад 90 млн гривень.

  В Україні продовжує діяти соціальний проєкт «Прихисток», метою якого є забезпечення житлом внутрішньо переміщених людей, які через повномасштабну війну залишилися без даху над головою або були вимушені залишити свої домівки, повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА.

  Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 №333 визначений Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб відповідно до якого власники житлових приміщень можуть отримати компенсацію по 450 гривень за місяць проживання кожної внутрішньо переміщеної людини.

  Для цього власнику житлового приміщення необхідно звернутись до ЦНАПу або місцевого органу самоврядування та подати заяву і необхідні підтвердні документи, а в подальшому щомісяця, до 5 числа наступного за звітним, подати заяву на отримання компенсації.

  До теми: «ЗалізнаБезпека»: у поїзді з Києва до Ворохти запровадили воєнізовану охорону

 •  

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!