На Прикарпатті виявили 36 випадків розміщення агітації на білбордах із порушеннями

 • Днями спостерігачі “Опори” зафіксували на Івано-Франківщині 36 порушень щодо встановлення агітаційних білбордів. 

  Зокрема, 21 вересня в Івано-Франківську  виявили білборди з агітацією за  політичні партії «За майбутнє» із написом «Політична партія за майбутнє успішної країни. Приєднуйся» та «Української Галицької партії» із написом «Українська Галицька Партія. Християнська демократія», які мали необхідні вихідні дані, але були розміщенні поза строками проведення агітації, визначені Виборчим кодексом. Такі ж порушення виявили у Калуші, пише “Опора”.

  На білбордах ВО «Батьківщина» – «20 років з Вами. Батьківщина»  розміщенні не усі необхідні вихідні дані. Зокрема відсутні відомості про підприємство, яке здійснило друк та замовника.

  Також у Калуші були білборди політичних партій із порушенням строків проведення агітації та без необхідних вихідних даних. Зокрема білборди «Слуги народу», ЄС, «Перемоги Пальчевського».

  У Верховині  також зафіксували білборди  з агітацією за політичні партії розміщенні з порушенням строків проведення агітації та без необхідних вихідних даних від ЄС та «Слуги народу». У Косові ідентична ситуація. Але окрім ЄС та «Слуги народу» там проблема ще з рекламою партій «Перемога Пальчевського» та «За майбутнє».

  Також у Надвірній виявили білборди із агітацією за політичні партії, розміщення яких  порушують строки проведення агітації та без необхідних вихідних даних. Йдеться про «Слугу народу», ЄС, «Перемогу Пальчевського», «За майбутнє» та ВО «Платформа громад».

 • У Коломиї білборди з агітацією за політичні партії із порушенням строків проведення агітації та без необхідних вихідних даних розмістили: ЄС, «Слуга народу», «За майбутнє», «Платформа Громад», «Батьківщина», «Самопоміч», «Сила і Честь» та УНП.

  До теми: Івано-Франківщина витратить майже 72 мільйони гривень на місцеві вибори-2020

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!