Намети та прийом громадян: як у Франківську боронять озеро від забудови

 • В Івано-Франківську містяни, активісти та представники міської ради вийшли боронити озеро від забудови сьогодні, 27 грудня.

  Нагадаємо, що 25 грудня на Різдво мер Руслан Марцінків із франківцями вперше вийшли на озеро та заявили, що не дадуть компанії “Гаразд України” забудувати територію біля нього. Проте вже наступного дня у соціальній мережі повідомили, що забудовник продовжив роботи.

  Марцінків відреагував на такі дії “Гаразду”. Сьогодні на своїй сторінці у соціальній мережі він повідомив, що люди збираються біля озера.

  “До мене звернулись депутати міської ради, обласної ради та народний депутат, щоб ми нині розпочали тривалий прийом громадян на вул. Південний Бульвар на території міського озера. Я дав добро! Забезпечуємо громадський порядок. Графік прийому теж додаю у фото!
  Встановили намети, гарячим чаєм теж, думаю, забезпечимо.

  Тим часом Муніципальна інспекція з благоустрою склала протокол на незаконно встановлену опору на території школи-ліцею”, – пише мер.

  Активіст та депутат міськради Андріан Волгін розповів “Галицькому кореспонденту”, що зібралися близько 30 людей.

  “Нам кажуть, що ми перешкоджаємо рішенню суду. Можливо, для забудівника все чітко і добре, але ми вважаємо, що так бути не має”, – каже Волгін.

   

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!