Олімпіада – 2016: результати збірної України в перший день Ігор

• Перші перемоги і поразки. Українська збірна, яка підкорила вболівальників яскравим виходом на церемонії відкриття, стартувала на Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро.

Так, Наталія Кальниш, яка виступала у стрільбі з пневматичної гвинтівки, зупинилася за крок до фіналу і посіла 9 місце у своїй дисципліні.

Натомість українські гімнасти вибороли місце у фіналі командного багатоборства та індивідуальних фіналах. Українська команда у складі Олега Верняєва, Ігоря Радівілова, Максима Семянківа, Андрія Сенічкіна та Владислава Грико посіла 7 місце за підсумками кваліфікації (263.002).

Крім цього, Олег Верняєв кваліфікувався у фінал багатоборства з 1 місця (91.964). Також Олег вийшов у чотири фінали – на коні, паралельних брусах, перекладині, в опорному стрибку. Ігор Радівілов боротиметься за нагороди у фіналі вправ на кільцях та в опорному стрибку.

Не менш переконливо виступили в перший день чоловічий екіпаж з академічного веслування у складі Івана Довгодька, Олександра Надтоки, Артема Морозова та Дмитра Міхая. Наш жіночий екіпаж з академічного веслування пробився до фіналу «А». У попередньому заїзді жіноча четвірка парна у складі Олени Буряк, Дарини Верхогляд, Анастасії Коженкової та Євгенії Німченко показали результат – 6:35.48, посівши перше місце.

Тетяна Біленко з перемоги розпочала олімпійський турнір з настільного тенісу, а перша ракета України Еліна Світоліна з перемоги стартувала на змаганнях з тенісу. У стартовому матчі вона здобула перемогу над суперницею з Німеччини Андреа Петкович 2:6, 6:1, 6:3.

93ffa5b6d5d43bac79f8629bd7987b29_main

Натомість Юлія Паратова виборола місце у вісімці найкращих важкоатлеток світу, а дзюдоїстка Марина Черняк розпочала Олімпійський турнір з перемоги. Суперницю нашої дзюдоїстки дискваліфікували із-за того, що вона провела заборонений захват. Вже у наступному раунді суперницею Марини стане титулована Ева Черновіцкі з Угорщини.

З перемоги у змаганнях фехтувальниць на шпагах розпочали свій шлях у Ріо Яна Шемякіна і Олена Кривицька. Наша Олімпійська чемпіонка з рахунком 14:13 здолала американку Харлі, а Олена Кривицька завершила свій перший двобій проти суперниці з Кореї Шин Ал – 15:14.

На жаль, Ксенія Пантелєєва поступилась Емріх з Естонії і сходить з фехтувальної доріжки в індивідуальному турнірі. Щоб потрапити до 1/8 фіналу Яна та Олена мали перемогти шпажисток з Японії та Франції. Зовсім трішки не вистачило українкам, щоб пройти далі. Будемо вболівати за дівчат у командних змаганнях.

RIOEC8605VC1C_768x432

Нагадаємо, ТОП-5 героїв-олімпійців з Прикарпаття.