Пасажири платили за посадковий талон: компанія “МАУ” пояснила ситуацію з посадкою людей у Франківську

В Івано-Франківському аеропорту одразу кілька людей мали проблеми із посадкою на рейс PS82 до Києва. Для того, щоб потрапити на літак, людям довелося чекати кінця реєстрації на цей літак. Кілька подорожуючих змогла полетіти лише заплативши двічі. А ось пасажири з інвалідністю на літак так і не сіли.

Приватна українська авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» пояснила, що ця ситуація – не помилка компанії, а правила, на які пасажири не звернули увагу.

Починаючи з 1 жовтня 2017 року, посадковий талон на стійці реєстрації в аеропорту надається за додаткову плату у розмірі 15 євро. Ця інформація вказана на сайті авіакомпанії та в Правилах перевезень пасажирів та багажу. При цьому, кожен пасажир має змогу зареєструватись на рейс безкоштовно на офіційному сайті авіакомпанії.

Пасажир рейсу PS082/14 серпня Войтенко Сергій прибув на реєстрацію без посадкового талону. Згідно з правилами авіакомпанії пасажир сплатив встановлений збір за надання посадкового талону.

Через відсутність місць в салоні економічного класу Сергію безкоштовно було надано місце в салоні бізнес класу. Нових квитків пасажир не купував.

Всі пасажири, котрі придбали квитки на рейс PS082/14 серпня, були прийняті до перевезення.

Два пасажири, які залишились в аеропорту Івано-Франківська, є співробітниками “МАУ”, котрі подорожували за сервісними квитками і дісталися Києва наступним рейсом.

Нагадаємо, під час робочого візиту на Прикарпаття президент Володимир Зеленський підняв питання аеропорта в Івано-Франківську. Він звернувся до політика Олександра Шевченка, щоб той за кошти компанії почав будівництво штучного покриття, а потім держава віддасть кошти. Директор аеропорту каже, що спочатку будуть будувати злітно-посадкову смугу, яка буде приймати великі літаки. І вже тоді можна буде відбудовувати споруду.

Час на будівництво від двох до трьох років, після того як виділять кошти. Зазначає, що з державного бюджету потрібно 45 мільйонів доларів.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!