Подарунок до Дня міста: на сміттєзвалищі у Рибному чернігівська фірма побудує біогазову установку

  • Нещодавно в Івано-Франківську відбулося відкриття конкурсних пропозицій з дегазації міського сміттєзвалища.

    На конкурс подалася київська фірма “ЛНК” та чернігівська “Кліар Енерджі”. При перегляді документації комісія виявила, що “ЛНК” не подала довідку про відсутність судових справ, однак її директор Сергій Клименко запевнив, що це помилка і фірма немає судових справ.

    ТзОВ “Кліар Енерджі” таку довідку подало, а заступник директора Наталя Корельська також зазначила що ніяких судових справ немає. Втім коли комісія вивчала документацію та перевіряла її, то з’ясувалося, що обидві фірмі мають судові справи, зокрема одна – кримінальна.

    Сьогодні, 10 січня, журналісту “Галицького кореспондента” стало відомо, що у конкурсі перемогла чернігівська компанія “Кліар Енерджі”. Як повідомив директор КП “Полігон” Юрій Мороз, члени комісії оглянули об’єкти, які збудували фірми – учасники конкурсу. Після огляду та детального вивчення документів переможцем оголосили чернігівську компанію “Кліар Енерджі”. Тож до дня міста у Рибному з’явиться бігазова установка. Вона вироблятиме і продаватиме енергію за “зеленим тарифом” і певний відсоток віддаватиме КП “Полігон”. Така установка убезпечить сміттєзвалище від загорань.

  • zorg

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!