Помер священник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 • У ніч на сьогодні, 9 травня 2021 року, на 65 році життя та 30 році священничого служіння упокоївся в Бозі священнослужитель Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Зіновій Семенишин.

  Про це інформують в Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ.

  Отець Зіновій Семенишин народився 13 жовтня 1956 року в м. Караганда (Казахстан). Після закінчення Вигодської середньої школи, здобув спеціальність викладача музичної школи в Івано-Франківському музичному училищі ім. Дениса Січинського. Одружився в 1975 році. Виховував двох дітей.

  Відчувши Божий поклик, у 1990 році вступив до Івано-Франківської духовної семінарії.

  1 серпня 1991 р. отримав ієрейські свячення з рук світлої пам‘яті Владики Софрона Дмитерка. Душпастирське служіння здійснював у парафіях смт. Лисець, с. Стебник, смт. Вигода, с. Н. Мізунь, Пшеничник, Новошин, Новоселиця і Пациків Долинського району.

  Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин та Архієпархіальне управління висловлює найщиріші слова співчуття та підтримки родині покійного. Вічная пам’ять.

  Розпорядок заупокійних богослужінь:

 • 9 травня (неділя)
  20:00 – Священичий парастас в храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці смт. Вигода Долинського протпресвітеріату.

  10 травня (понеділок)
  11:00 – Чин похорону в храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці смт. Вигода Долинського протпресвітеріату. Поховання тіла в с. Пациків.

  До теми: У франківському храмі освятили хресну дорогу (ФОТО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!