Прикарпатські ОТГ вчать допомагати тим, хто став жертвою торгівлі людьми

 • Сьогодні, 17 грудня, в конференц-залі готелю «Станіславів» відбулося засідання круглого столу на тему «Формування ефективної державної політики з протидії торгівлі людьми в об’єднаних територіальних громадах Івано-Франківської області».

  Представники структурних підрозділів Івано-Франківської облдержадміністрації,  керівники та  службовці об’єднаних територіальних громад Прикарпаття,  правоохоронні  органи разом навчалися допомагати в об‘єднаних громадах людям, котрі стали жертвами торгівлі людьми.

  «Процес децентралізації має дійти свого логічного завершення, наразі політика держави така, що всі функції мають передати в ОТГ. Сьогодні велика увага приділяється гендерну, насильству у сім’ї та торгівлі людьми. Людина, в якої сталося таке нещастя, має розуміти, що вона може прийти в ОТГ і там їй допоможуть, нададуть необхідну інформацію»,-розповідає Галина Сеник, заступник департаменту соціальної політики ОДА.

  За її словами, тепер жителі матимуть можливість отримати необхідну інформацію та допомогу на місцях. В ОТГ не має проблеми із кількістю працівників, однак їм потрібно розвиватися у цьому напрямку, щоб громади мали своїх соцпрацівників.

  «Ми стараємося допомогти працівникам ОТГ звернути увагу на таке ганебне явище, як торгівля людьми. Ми бачимо цю проблему і не можемо стояти осторонь, хочемо об‘єднати сили і допомогти людям отримати знання – як діяти в таких жахливих ситуаціях»,-зазначив директор івано-франківського Карітасу отець Володимир Чорній.

 • Читайте також: Долинщина співпрацюватиме зі Славською ОТГ в питаннях туризму

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!