«Прикарпатський експрес»: нові зупинки та зручна пересадка до Ужгорода

  • «Прикарпатський експрес» № 807/808 сполученням Івано-Франківськ — Ківерці, який почав курсувати наприкінці весни, вже став справжнім хітом перевезень серед жителів Волині, Галичини та Прикарпаття.

    Враховано численні побажання пасажирів, із 4 червня маршрут і графік цього поїзда стали більш зручними та гнучкими. По-перше, встановлене пересадочне сполучення за маршрутом Івано-Франківськ — Стрий — Ужгород та зворотно. Внаслідок цього якісне залізничне сполучення отримають пасажири станцій Сколе, Тухля, Славське, Лавочне, Топорець, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево та Батьово.

    Відтепер поїзд № 807/808 Івано-Франківськ — Ківерці відправлятиметься з Івано-Франківська о 15:20 і прибуватиме о 17:48 на станцію Стрий. Тут передбачена пересадка на регіональний поїзд № 829/830 Львів — Ужгород, який вирушатиме зі станції Стрий о 17:58 і прибуватиме на станцію Ужгород о 22:22 вечора. Зворотно потяг № 829/830 зупинятиметься на станції Стрий о 09:48, а пересадку до Івано-Франківська доведеться трохи почекати — до 11:02. На кінцеву станцію, до Івано-Франківська, він прибуватиме о 13:38.

    По-друге, з 4 червня «Прикарпатський експрес» робитиме додаткові зупинки. Вони передбачені по станціях Рожнятів, Болехів та Кам’янка-Бузька.

  • Нагадаємо, що потяг «Прикарпатський експрес» почав курсувати з 29 травня. Він поєднує три туристичні регіони на заході України, даючи можливість жителям просто та недорого дістатися додому чи на роботу, а гостям краю завітати до чарівних куточків України, у яких раніше сполучення залізницею було практично відсутнє.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!