Руслан Марцінків пояснив, навіщо йому 10 заступників

 • Сьогодні, 26 листопада, на сесії Івано-Франківської міської ради призначили заступників міського голови. Їх виявилось аж 10.

  Втім під час ефіру на ТРК «Вежа» мешканець міста поцікавився у міського голови Руслана Марцінківа, навіщо йому стільки заступників. Мовляв, є там справді дуже компетентні люди, як от Вікторія Сусаніна і Віталій Федорів, але є й не дуже.

  «Мені здається, що це вже перебір. Знаєте, люди кажуть, що є і так там повно дармоїдів, а тепер ще більше буде. Це ж зарплати всім треба платити, та й вже вищий ранг буде», – додав франківець.

  Міський голова Руслан Марцінків відповів, що поважає таку думку і частково підтримує її.

  Мер пояснив, що для того, аби в місті був спокій і всі злагоджено працювали, прийшлось йти на такі непопулярні кроки. Він зазначив, що роботи вистачить усім, адже тепер громада збільшилась у кілька разів.

  «Треба об’єднати раду. Незважаючи на те, що «Свобода» отримала більшість у раді, всім потрібно працювати разом і приймати рішення.  Тому я вирішив, що декілька заступників буде від інших політичних сил – «Батьківщини» та «Європейської солідарності», – каже Марцінків.

  Також Марцінків навів, як приклад, призначення заступником Михайла Смушака. Тобто він, як був директором департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою, так і залишається, але тепер з’явиться приставка – заступник. Мовляв, людина має амбіції розвиватися і рухатися вперед і він це підтримує.

  «Поживемо-побачимо. Подивимось через рік як вони будуть справлятися», – підсумував Марцінків

  Нагадаємо, що заступниками Руслан Марцінківа стали Вікторія Сусаніна, Віталій Федорів, Олександр Левицький, Петро Шкутяк,  Михайло Смушак, Вікторія Дротянко, Руслан Гайда, Тарас Полатайко. Керуючим справами виконкому залишився Ігор Шевчук.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!