Руслан Марцінків пояснив, навіщо йому 10 заступників

 • Сьогодні, 26 листопада, на сесії Івано-Франківської міської ради призначили заступників міського голови. Їх виявилось аж 10.

  Втім під час ефіру на ТРК «Вежа» мешканець міста поцікавився у міського голови Руслана Марцінківа, навіщо йому стільки заступників. Мовляв, є там справді дуже компетентні люди, як от Вікторія Сусаніна і Віталій Федорів, але є й не дуже.

  «Мені здається, що це вже перебір. Знаєте, люди кажуть, що є і так там повно дармоїдів, а тепер ще більше буде. Це ж зарплати всім треба платити, та й вже вищий ранг буде», – додав франківець.

  Міський голова Руслан Марцінків відповів, що поважає таку думку і частково підтримує її.

  Мер пояснив, що для того, аби в місті був спокій і всі злагоджено працювали, прийшлось йти на такі непопулярні кроки. Він зазначив, що роботи вистачить усім, адже тепер громада збільшилась у кілька разів.

  «Треба об’єднати раду. Незважаючи на те, що «Свобода» отримала більшість у раді, всім потрібно працювати разом і приймати рішення.  Тому я вирішив, що декілька заступників буде від інших політичних сил – «Батьківщини» та «Європейської солідарності», – каже Марцінків.

  Також Марцінків навів, як приклад, призначення заступником Михайла Смушака. Тобто він, як був директором департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою, так і залишається, але тепер з’явиться приставка – заступник. Мовляв, людина має амбіції розвиватися і рухатися вперед і він це підтримує.

  «Поживемо-побачимо. Подивимось через рік як вони будуть справлятися», – підсумував Марцінків

  Нагадаємо, що заступниками Руслан Марцінківа стали Вікторія Сусаніна, Віталій Федорів, Олександр Левицький, Петро Шкутяк,  Михайло Смушак, Вікторія Дротянко, Руслан Гайда, Тарас Полатайко. Керуючим справами виконкому залишився Ігор Шевчук.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!