Сакральне місце: у Карпатах спорудили купіль із цілющою водою

 • У селі Красник Верховинського району додалося сакральних споруд. Біля церкви Покрови Пресвятої Богородиці освятили каплицю Святого Пантелеймона Цілителя. Ініціатор її спорудження — настоятель отець Юрій Мануляк.

  Своєї церкви село не мало. Християни відвідували храм у сусідніх Ільцях. У 1993 році з ініціативи мешканки Красника Любові Стефанюк за допомогою місцевих депутатів виділили землю під храм. До його спорудження доклалося чимало благодійників. У 2007 році Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Іоан освятив церкву, пише “Голос України”

  Священник Юрій Мануляк тут із 1994 року разом із парафіянами будував храм. Там є обладнана комп’ютерами недільна школа для дітей, діють гуртки. Церква стає дедалі привабливішою для місцевого населення і численних паломників. 

  Церква у Краснику стала відомою ще й своєю цілющою водою, що виходить із дванадцяти джерел біля храму. Є численні свідчення оздоровлень від споживання цієї води. Тож громада вирішила спорудити на цьому благословенному місці каплицю Святого Пантелеймона Цілителя. Підтримали ідею благодійники.

  Тепер у каплиці зроблена ще й купіль. Тож охочі можуть не лише споживати цілющу воду, а й зануритися в неї. Отець Юрій наголошує, що і йому вдалося відчути на собі лікувальні властивості джерела. Нездужав, лежав у лікарні. Уві сні прийшла підказка, що шукати ліку далеко не треба — він поруч. Прийшов до храму на вказане місце. А там жевріло занедбане джерельце. Не переказати, скільки спочатку було сумнівів, а потім свідчень правдивості передбачення. Однак самі такі процедури без глибокої віри та покаяння не допоможуть. Важливо вести побожний спосіб життя. 

  До теми: у Франківську освятили капличку, в якій по-особливому молитимуться за захисників

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!