Шанси на життя – дуже малі: 46-річна санітарка Косівської лікарні отримала 90% опіків

 • Смертельна пожежа трапилась у лікарні Косова, що на Прикарпатті, 28 грудня. Мер міста заявив, що, ймовірно, хтось запалив заупокійну свічку.

  Загинули троє пацієнтів, які на момент пожежі перебували в реанімації. Це 76-річний чоловік, 76-річна і 58-річна жінки. Всі вони – жителі Косівського і Коломийського районів, пише “Галицький кореспондент” із посиланням на “Суспільне Карпати”.

  Вночі 29 грудня в Івано-Франківську обласну клінічну лікарню з Косівської районної госпіталізували трьох медиків, які отримали опіки внаслідок пожежі. Двоє з них — у критичному стані.

  Найбільше опіків — 90% — отримала 46-річна молодша медсестра.

  “Її шанси на життя — мінімальні”, — розповіла “Суспільному” лікарка відділення невідкладних станів Ольга Таркевич.

  Медсестру, яка отримала 60% опіків тіла транспортували у Київський опіковий центр.

  Також в опіковому відділенні обласної клінічної лікарні з 15% опіків тіла перебуває лікар Косівської лікарні 1954 року народження. Він на час вибуху працював у відділенні реанімації. Його стан — стабільно важкий.

  Мер Косова Юрій Плосконос повідомив “Новини.LIVE”, що все містечко в шоці, бо це доволі прогресивна лікарня, на гарному рахунку, вона добре оснащена, має кваліфікованих лікарів, є опорною для двох районів. Вона обслуговує 90 тисяч населення всього району.

  Окрім реанімації, у будівлі лікарні, де сталася пожежа є ще три відділення — гінекологія, травматологія і хірургія. Всіх хворих евакуювали у сусідній корпус.

  Юрій Плосконос  розповів, що наразі половина Косівської центральної районної лікарні — без теплопостачання через пожежу.

  Нагадаємо, “Хворі згоріли заживо”: чому через заупокійну свічку сталася пожежа в реанімації Косова

  Версій пожежі у реанімації Косівської лікарні декілька: не виключають несправність кисневої апаратури

  До теми: На Прикарпатті 30 грудня оголосили днем жалоби за загиблими на пожежі лікарні у Косові

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!