Швейцарія та Швеція виділили майже 12 мільйонів євро на зернову програму України

 • Через агресивну війну РФ близько 11 млн українців потребують гуманітарної допомоги.

  Швейцарія та Швеція пообіцяли виділити майже 12 мільйонів євро на підтримку гуманітарної програми “Зерно з України”, спрямованої на доставку українського зерна до нужденних країн.

  Швейцарія та Швеція виділили майже €12 мільйонів на гуманітарну продовольчу програму “Зерно з України”. Про це повідомляє прем’єр-міністр Швеції та посольство Швейцарії в Україні, передає УНН.

  “Під час саміту з продовольчої безпеки в Києві президент Швейцарії Ален Берсе оголосив, що Швейцарія зробить свій внесок у допомогу постраждалим, перерахувавши 3 мільйони франків”, – йдеться в дописі.

  Крім того, Швеція оголосила про виділення додаткових понад 8 млн євро на реалізацію ініціативи “Зерно з України” (Grain From Ukraine), метою якої є транспортування українського зерна до найбідніших країн. 

  “Радий оголосити, що Швеція надасть ще 100 млн шведських крон (8,7 млн євро) на ініціативу “Зерно з України”, що реалізується Всесвітньою продовольчою програмою. Україна продовжує робити внесок у глобально продовольчу безпеку попри те, що Росія продовжує свою агресивну війну”, – йдеться у заяві від імені прем’єра Ульфа Крістерссона. 

 • Під час пресконференції за підсумками Міжнародного саміту Grain from Ukraine президент Володимир Зеленський заявив, що Україна залучила 180 мільйонів доларів завдяки програмі “Зерно з України”, а до африканських країн було поставлено 170 000 тонн зерна.

  На зустрічі з африканськими журналістами президент України також обговорив прагнення побудувати дружні стратегічні відносини з країнами Африканського континенту.

  До теми: Швеція прагне якомога швидше вступити в НАТО, щоб відвернути загрозу з боку РФ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!