Співачка з Франківщини презентувала альбом українських народних пісень

 • Співачка з Прикарпаття Іванка Червінська презентувала новий альбом “Покоси”, випуск якого відкладався з весни через пандемію.

  Матеріал готували протягом трьох років, у альбомі — українські народні пісні в сучасному аранжуванні Геннадія Бондаря, пише “Укрінформ”.

  “Альбом “Покоси” був готовий ще навесні, проте через пандемію нам довелося відкласти презентацію, саме тому знайомимо з ним слухачів зараз, у жовтні. Власне, альбом буде доступний для широкого загалу вже у цю п’ятницю, його можна буде завантажувати в мережі, а також слухати на нашому каналі в YouTube.” – сказала Червінська.

  З її слів, до альбому увійшло вісім треків, матеріал збирали протягом трьох років. Названий альбом за однією з пісень — “Покоси”. Кліп цієї пісні співачка презентувала напередодні.

  Іванка Червінська говорить, що співавтором альбому є Геннадій Бондар (лідер проєкту Gypsy Lyre). Саме його музичний смак ліг в основу аранжування народних пісень, які завдяки цьому звучать по-новому.

  “Ми вважаємо, що з таким аранжуванням, осучасненим форматом народних пісень вдасться привернути до них більше молоді, зробити їх популярними серед молоді. Геннадію вдається дуже якісно підкреслити звучання народних пісень сучасними стилями, не здешевити їх, а зробити ще виразнішими” – наголосила співачка.

 • Іванка Червінська каже, що перші відгуки, які вони з музикантами отримали на альбом від слухачів, дуже позитивні. Співачка разом із командою наразі працюють над тим, як презентувати пісні не онлайн, а наживо, хоча б для невеликої аудиторії у Києві та Львові.

  Нагадаємо, що Іванка Червінська – уродженка села Печеніжин Коломийського району. У 2016 році вона брала участь у шоу “Голос країни”. Тоді співачка потрапила до команди Святослава Вакарчука та пройшла у прямі ефіри. Проте у пів фіналі вона кинула шоу.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!