Тарифи, пенсії та УПА: в Івано-Франківську розпочалась сесія обласної ради

 • Сьогодні, 12 листопада, в Івано-Франківську розпочалося засідання Х сесії обласної ради восьмого демократичного скликання.

  На розгляд сесії облради винесли приблизно 70 питань. Серед них буде виконання обласного бюджету, низка важливих соціальних та інших програм, нагальні екологічні питання, а також вісім звернень до органів центральної влади.

  Зокрема, обласна рада прийняла звернення щодо відзначення на державному рівні 80-річчя створення Української Повстанської Армії.

  “Українська Повстанська Армія постала для оборони українського населення перед німецьким терором та розбійними грабунками радянських партизан. Творці УПА розглядали її як зародок майбутньої регулярної української армії. Люди різних національностей та політичних переконань, які воювали у повстанській армії, виступали єдиною загальнонаціональною силою у визвольних змаганнях українського народу проти нацистських та московсько-більшовицьких окупантів”, – йдеться у тексті звернення, який зачитала депутатка Мар’яна Гринечко.

  Крім того, обранці звернули увагу депутатів ВРУ, президента та уряду на такі питання, як зростання тарифів на комунальні послуги та зростання пенсій, необхідне для виживання пенсіонерів.

  “Звертаюсь до виробників хліба. Треба подбати про людей, про їх інтереси та можливість придбати продукти першої необхідності. Якщо уряд не погодиться знизити тарифи – то треба хоча б не підвищувати для людей ціни на хліб”, – сказав депутат облради Ігор Дебенко.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!