ЦВК зареєструвала перших 25 народних депутатів, серед яких і один прикарпатець

Центральна виборча комісія зареєструвала п’ять народних депутатів України, обраних на позачергових виборах в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, а також 20 народних депутатів, обраних в одномандатних виборчих округах. Про це повідомляє сьогодні, 12 серпня,  пресслужба ЦВК, передає УНН.

Так, Центральна виборча комісія зареєструвала від політичної партії “Слуга народу” Устенка О.О., включеного до виборчого списку під № 86, від політичної партії “Опозиційна платформа — За життя” Іоффе Ю.Я., під № 12 та Кузьміна Р. Р. № 35, а також від Політичної партії “Європейська солідарність” Князевича Р.П. № 21, та Саврасова М.В. включеного до виборчого списку № 22.

В одномандатних виборчих округах комісія зареєструвала самовисуванців Білозір Л.М. в ОВО № 15, Шпенова Д.Ю. — в ОВО № 37, Ковальова О.І. — в ОВО № 51, Арешонкова В.Ю. — в ОВО № 64, Лунченка В.В. — в ОВО № 71, Довгого О.С. — в ОВО № 102, Сухова О.С. — в ОВО № 107, Кулініча О.І. — в ОВО № 147, Мʼялика В.Н. — в ОВО № 155, Фельдмана О.Б. — в ОВО № 174, Герегу О.В. — в ОВО № 192, Рудика С.Я. — в ОВО № 198 та Яценка А.В. — в ОВО № 200. Серед них також опинився і Андрій Іванчук, вибраний прикарпатцями в ОВО № 88 (Коломия, Городенка).

Нагадаємо, 2 серпня на Івано-Франківщину приїжджав президент україни Володимир Зеленський. Він попросив Андрія Іванчука знайти гроші на ремонт доріг у Космачі. Останній пообіцяв допомогти й згодом пояснив, що саме він мав на увазі.

Крім того, ЦВК зареєструвала від Політичної партії ” Опозиційна платформа — За життя ” Христенка Ф.В. — в ОВО № 46, Пономарьова О.С. — в ОВО № 78, від політичної партії “Слуга народу” — Герасименка І.Л. — в ОВО № 62, Грищенко Т.М. — в ОВО № 66, Задорожнього М.М. — в ОВО № 162, Скічка О.О. — в ОВО № 197.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!