У Буковелі міграційна служба «виловлювала» нелегалів

 • На Прикарпатті працівники міграційної служби постійно здійснюють заходи з виявлення осіб, що порушили законодавство України про правовий статус іноземців та осіб без громадянства. У цьому плані системними є профілактичні відпрацювання окремих територій чи місць, де ймовірно можуть перебувати іноземці з неврегульованим статусом.

   Зокрема, упродовж останнього тижня міграційники спільно з поліцейськими підрозділу міграційної поліції узяли під посилену увагу зони масового відпочинку людей у  курортних місцях, повідомляє «Галицький кореспондент» з посиланням на міграційну службу Івано-Франківської області.

  За тиждень у двох  іноземців  вилучили недійсні посвідки на тимчасове проживання в Україні. Ці документи втратили чинність відразу після того, як колишніх студентів відрахували з вишу. Обидвох іноземців притягнули до адміністративної відповідальності і зобов’язані покинути територію України у найближчий час.

  Аналогічно завершилася історія перебування в Україні для 26-річного громадянина Йорданського Хашимітського Королівства. Цей громадянин втратив підстави для законного перебування в Україні два роки тому, коли його відрахували з вищого навчального закладу і він мав повернутися до країни походження. Цього разу він не уникне виїзду – його зобов’язали покинути територію України.

  Тим часом працівники міграційної служби прийняли рішення про примусове повернення до країни походження 35-річного громадянина Узбекистану. Іноземця зобов’язали сплатити штраф за порушення, пов’язане з  перебуванням в Україні у понад визначений термін, і до 23 липня виїхати за межі нашої країни.

  Нагадаємо, із Прикарпаття депортують грузина, який відсидів у в’язниці майже 20 років.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!