У Долині нарешті призначили заступників міського голови

 •  29 грудня відбулася сесія міської ради Долинської ОТГ. На початок засідання у сесійній залі зареєструвалися 33 депутати.

  Оскільки, на минулих сесіях депутати так і не змогли дійти згоди про призначення заступників міського голови, то сьогодні вони знову повернулися до цього питання, повідомляє Долинська міська рада.

  Міський голова Іван Дирів запропонував чотири кандидатури на посади заступників міського голови. Мова йде Романа Ісайчука, Андрія Курташа, Аллу Шевченко та Мар’яну Табаркевич.

  Кожен з них розповів про себе та відповів на запитання депутатів. Однак підтримали ці кандидатури лише 12 депутатів (1 проти, 17 утримались). Тому рішення не прийняли.

  На посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, мер запропонував призначити Романа Михнича. Однак депутати також не дійшли згоди і не підтримали цю кандидатуру.

  Втім після двогодинної перерви депутати передумали. Так, більшістю голосів (27 “за”, 2 “утримались”) представники громади ухвалили рішення про затвердження на посаді заступників міського голови Романа Ісайчука, Андрія Курташа, Мар’яну Табаркевич та Аллу Шевченко. Керуючим справами виконкому став Роман Михнич. Його кандидатуру підтримало 30 депутатів. Секретарем ради шляхом таємного голосування обрали Віктора Гошилика. 

 • Нагадаємо, що у Долинській ОТГ на Різдвяні свята скасували всі масові заходи

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!