У Долині побудують ще дві кільцеві розв’язки

Прикарпатським містом Долиною проходять дві дороги державного значення: Н-10 Стрий – Мамалига та Р-21 Долина – Хуст. Саме тому міська рада  активно співпрацює зі Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області для поліпшення безпеки руху на них.

Останніми роками розробляється і впроваджується заходи проекту організації дорожнього руху на цих ділянках. Наразі в Долині вже розпочали роботи, й насамперед взялися реконструювати центральне кільце на дорозі Н-10, яке обслуговує величезні транзитні потоки, повідомляють у Службі автомобільних доріг України.

У міській раді відзначають якісно проведені роботи підрядника – ТзОВ «ПБС». Для поліпшення видимості кільце понизили, звузили ділянки дороги біля нього, встановили бордюри. Завдяки цим заходам вдалося уникнути хаотичних парковок, що були тут на острівцях безпеки.

Опісля Долинська міська рада проведе благоустрій кільця та навколишньої території, висадить квіти. Будуть встановлені додаткове освітлення, інформаційні знаки та відеокамери, щоб дорожня розв’язка працювала в цілодобовому режимі.

Наступними кроками має стати будівництво ще одного кільця в районі центральної міської лікарні, облаштування острівців безпеки, пішохідних переходів. Далі – спорудження кільцевої розв’язки на Р-21 на повороті до села Мала Тур’я, де також встановлять додаткові об’єкти.

Такі комплексні заходи дозволять суттєво поліпшити безпеку на дорогах державного значення, де є величезний цілодобовий рух транспорту та загалом покращити безпеку мешканців міста.

Нагадаємо, на Тисмениччині зіткнулись дві автівки, один з водіїв виявився п’яним

Читайте також: В Івано-Франківську побилися учасники ДТП (ВІДЕО)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!