У Долині священничий гурт “Кайрос” дав сольний концерт

 • У рамках святкування Дня Незалежності України з благословення Митрополита Володимира в Долині відбувся сольний концерт священничого гурту “Кайрос” з релігійно-патріотичною програмою.

  Для багатьох гостей міста було справжньою несподіванкою, що священники можуть бути ще й музикантами. На святі лунали сучасні християнські, патріотичні та авторські пісні гурту, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Архієпархію УГКЦ.

  До священичого гурту «Кайрос» входять священники Долинського та Болехівського деканатів УГКЦ: о. Дмитро Павлик (бас-гітара, вокал), о. Богдан Тисяк (соло гітара, вокал), о. Василь Бурій (ударні, вокал), о. Ігор Ліпчанський (саксофон, сопілка), о. Володимир Савчин (соліст гурту), хорист Роман Пінах (скрипка), дяк-регент Володимир Кіндра (музичний керівник гурту, клавіші, вокал), о. Олег Мацьків (співпрацював з гуртом як соліст).

  У святі також взяли участь молодий вокальний колектив “Грація” Болехівської музичної школи (керівник Юлія Мороз), диякон Пахомій з Гошівського монастиря, Галина Курус та Роман Волочковський, які дарували слухачам патріотичні пісні.

  Нагадаємо, Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ продовжує реалізацію соціального проєкту, який спрямований допомогти малозабезпеченим сім’ям, особам похилого віку та людям з особливими потребами.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!