У Долинській ОТГ хочуть запустити «Соціальне таксі»

 • Відповідне рішення про підтвердження наміру видатків для фінансування служби з перевезення на поточний рік прийняли на позачерговій сесії міської ради.

  Таке рішення – одне із обов’язкових пунктів всього пакету документів для подачі заявки до Міністерства соціальної політики України для отримання спец автомобіля, повідомляє Долинська міська рада.

  Увесь пакет документів надішлють до Мінсоцполітики. Заяви розглядаються в порядку черговості їх надходження. Рішення приймається робочою групою Мінсоцполітики. Якщо заявка пройде відбір та отримає схвальне погодження, то у Долинській ТГ люди з обмеженими можливостями матимуть шанс безкоштовно користуватися послугою «Соціального таксі». Така послуга адресується особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

  Минулого року заявка вже була відібрана Міністерством соціальної політики, а у міській раді прийняли рішення про наміри спеціальної транспортної служби та затвердили положення. Однак кошти, передбачені на фінансування, були спрямовані на боротьбу з хворобою COVID-19.

  Цьогоріч заявки прийматимуть знову. Рішення міської ради, підтримане депутатами, фактично, дає старт для реалізації нової можливості та конче потрібної для громади ініціативи.

  У разі отримання спеціального автомобіля від Міністерства соціальної політики, фінансування видатків на функціонування соціально-транспортної служби для перевезення дорослих та дітей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення та буде здійснюватись за кошти міського бюджету.

  Нагадаємо, що у Долині невідомі пошкодили ялинку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!