У франківському палаці Потоцьких проводять благодійний концерт “На шапку” (фото)

 • Сьогодні, 19 вересня, в Івано-Франківську проходить благодійний концерт «На шапку». Вхід на захід, традиційно, безкоштовний. Всі пожертви збирають у капелюха.

  Цього вечора для франківців виступатимуть:

  • фольклорний гурт “Ґаздиньки” від Вокальної-студії “Ліра”. Він утворився два роки тому, серпень якраз ювілейний місяць. За цей час гурт провів чимало виступів на фестивалях та конкурсах. Були й перемоги, одна з найвагоміших – перше місце на найбільшому міжнародному фестивалі української пісні “Молода Галичина”. В репертуарі – українські народні пісні різних регіонів, але “Ґаздиньки” – то зазвичай весело. Єдина лірична – “Козак від’їжджає” в репертуарі, бо це улюблена керівниці гурту – Оксани Лісовської.
  • гурт «Пенсія» – соціально-музичний постпанк проєкт, до якого запрошуються ЛЮДИ, – без посвідчень та вікових обмежень: «Коли робиш тільки те, що пре, а необов’язкове не робиш, – це і є пенсія…», – кажуть пенсіонери.

  Нагадаємо, «На шапку» – серія благодійних концертів на підтримку онкохворих дітей Івано-Франківська та Онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні. Про нелегку справу волонтерів читайте у блозі “Ще раз про благодійність…“.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!