У Франківську атовці прийшли під ОДА – виступають проти “формули Штайнмаєра”

 • Сьогодні, 2 жовтня, біля обласної державної адміністрації в Івано-Франківську учасники АТО зібралися на віче ветеранської спільноти. Вони протестують проти останніх подій в Україні:

  “Спочатку це віче не планувалося, але у зв’язку зі вчорашніми подіями, ми вирішили висловити свою думку щодо” формули Штайнмаєра”. Потрібно активно діяти усіма засобами. Я впевнений, що той відсоток який зараз відстоює інтереси більший ніж той, який сидить на дивані, і саме ці люди будуть змінювати країну”, – каже Мирослав Кріль, голова обласної Асоціації учасників та ветеранів АТО.

  Разом учасники АТО сформували звернення та резолюції до органів центральної влади, щодо недопущення капітуляції. А до органів місцевих рад висунули вимогу зібрати позачергові сесії і висловити ультиматум від імені нашого краю.

  “Ми хочемо донести до людей, що саме відбувається. Якщо цю формулу приймуть, то це означатиме, що у нас немає конфлікту з країною агресором, немає окупованих територій, тобто як такого конфлікту немає. Практично ми отримаємо автономну республіку Луганську, Донецьку і ми втратимо те, що називається Незалежна держава”, – каже волонтер, медик та боєць АТО Степан Андрійців.

  Організаторами зібрання стали Міська Асоціація учасників АТО та обласна Асоціація учасників та ветеранів АТО Івано-Франківська:

  “Ми хочемо, щоб почули Івано-Франківську область. Хочемо почути представника Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля, про те, що він думає щодо усіх подій”, – каже Василь Андріїв, заступник правління міської Асоціації учасників АТО.

  Нагадаємо, що вчора, 1 жовтня, президент Володимир Зеленський заявив, що Україна на лист спецпредставника від ОБСЄ Мартіна Сайдіка відповіла, що погоджує текст так званої “формули Штайнмаєра”.

  Вже сьогодні у Франківську створили штаб національного спротиву капітуляції України.

  Довідково : Формула Штайнмаєра – тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, відомий також у суспільстві як “закон про особливий статус Донбасу”, починає діяти на постійній основі за умови, коли там відбудуться місцеві вибори, проведені згідно з Конституцією України та законодавством України, а також після публікації звіту ОБСЄ, що вибори відбулися за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів.

         

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!