У Франківську презентували фільм про героїчну оборону Донецького аеропорту

Сьогодні, 31 січня, в Івано-Франківську відбулась презентація документального фільму “Воїни духу”. Він присвячений героїчній обороні Донецького аеропорта бійцями АТО впродовж 242 днів.

Тоді була популярною фраза – “Люди вистояли. Не вистояв бетон”. Стрічка вже йде в деяких кінотеатрах України. Тривалість документального фільму – 50 хвилин, в які вміщено, зокрема, унікальні кадри, зняті самими бійцями зсередини ДАПу. Автори фільму, Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська, переконані: фільм – привід присвятити трохи часу для зустрічі з захисниками України, які проживають у місті.

На презентації були й самі “кіборги” – Станіслав Каплінський, Тарас Кукуляк та інші учасники АТО.

Цей фільм мають подивитися всі, щоб не забувати про ті події. В ньому показано героїзм наших хлопців, які захищали летовище – особливо тих, які полягли в бою“, – розповів Тарас Кукуляк.

Сьогодні фільм можна безкоштовно переглянути у кінотеатрі “Люм’єр” завдяки сприянню дирекції кінотеатру та “Центру військової підготовки та інформації Олександра Шевченка. Також розглядається питання комерційних сеансів з тим, щоб виручені кошти передати на лікування бійців АТО, повідомила директор кінотеатру Лідія Шкрібляк.

Нагадаємо, Кіборг із Франківська Тарас Кукуляк отримав орден “За мужність” ІІІ ступеня

16441643_631305470406413_373411836_n

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!