У Франківську сім’ям загиблих атовців дарують квитки в кіно

 • 3 грудня в Івано-Франківську почали показувати фільм “Мати Апостолів”. Показ стрічки якраз припав на святкування дня Збройних сил України.  Тому, щоб подякувати воїнам та їхнім родинам, франківський кінотеатр вирішив зробити їм подарунок.

  Ця стрічка для сімей, які втратили своїх близьких на війні, буде безкоштовною.

  Голова правління “Міжнародного благодійного фонду “Творча Криївка” Віталіна Маслова зазначила, що для неї вихід цього фільму велика подія.

  Знаю, що він має не тільки історичну цінність, але й художню та культурну. Я була здивована повідомленням про те, що фільм мало відвідують.  Запрошувала на нього своїх друзів, бо він мені не байдужий. А потім з’ясувалося, що “Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО” навіть не знали, що такий фільм існує” – зауважує Маслова.

  Додає, що почали думали про те, що громадяни та звичайні активісти можуть зробити, аби подякувати воїнам і відсвяткувати свято ЗСУ, та висловити велику повагу людям, які втратили своїх рідних.

  Керівниця кінотеатру «Люм’єр» Лідія Шкрібляк розповіла, з нагоди свята ЗСУ кінотеатр вирішив зробити подарунок для сімей загиблих воїнів. Це – похід у кіно на фільм “Мати Апостолів”.

  Щоб відвідати це кіно, яке йтиме ще два дні, сім’ям загиблих потрібно підійти до каси із посвідченням та отримати своє запрошення. Інші ж можуть придбати квитки на касі.

 • Громадська активістка Лідія Анушкевич нещодавно переглянула цей фільм. Каже, що він дійсно вартий уваги франківців.

  Я хочу порекомендувати цей фільм як глядач. Адже він дійсно заслуговує на те, щоб його переглянути. Це кіно на грані драми та бойовика. Чомусь ми біжимо на низькосортні бойовики, а на хороше українське кіно не йдемо. Так немає бути“, – вважає Анушкевич. 

  Читайте також: Фільм «Захар Беркут» вийшов у прокат у Великій Британії та Ірландії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!