У Грузії на концерті The Killers стався скандал через росіянина на сцені

 • Частина глядачів демонстративно покинула концерт.

  У Грузії під час концерту глядачі освистали гурт The Killers після запрошення його учасниками на сцену російського барабанщика.

  Як передає “Укрінформ”, про це повідомляє “Новости-Грузия”.

  “Частина глядачів минулого вечора демонстративно залишили концерт гурту The Killers у комплексі Black Sea Arena на чорноморському узбережжі Грузії”, – йдеться у повідомленні.

  Один із глядачів, як пізніше з’ясувалося – росіянин, розгорнув плакат перед піснею, на яку гурт зазвичай кличе барабанщика з глядацької зали.

  Вокаліст Брендон Флауерс запитав: “Звідки ти, з Росії?” та запросив хлопця на сцену. Це викликало болісну та агресивну реакцію частини зали.

  “Ви поділяєте людей на національності? Ми що, не брати?” – запитав вокаліст зі сцени.

  “Скандал! Ми з друзями виходимо з зали… The Killers покликали на сцену росіянина… Люди кричали та показували, що так робити не можна, але він читав нам мораль…”, – написала у фейсбуці одна з глядачок Хатія Гвініашвілі.

  Інші писали, що в залі був присутній грузинський барабанщик, до якого оточуючі намагалися привернути увагу, але Флауерс його “не помітив”.

  Потім концерт продовжився, глядачі то танцювали, то скандували “F-k Russia”, а також свистіли.

  “Дорогий грузинський народ, ми не хотіли нікого образити!.. Ми маємо давню традицію – запрошувати людей грати на барабанах. Зі сцени здавалося – первісна реакція людей говорила про те, що людина, яку запросили з зали на сцену, була прийнятною”, – зазначили The Killers у заяві після концерту.

  Вони додали, що розуміють – коментар, який мав бути зроблений, про те, що публіка та шанувальники The Killers “є братами та сестрами”, можливо, був неправильно зрозумілий.

  “Ми не хотіли нікого образити та просимо вибачення. Ми з вами і сподіваюся скоро повернемось”, – зазначили музиканти.

  Одночасно вибачення глядачам поширив концертний майданчик Black Sea Arena, наголосивши, що заклад не має стосунку до дій артистів на сцені.

  Читайте також: Назвали “жартом”: в альбомі відомої реперки звучить глузлива згадка про Зеленського

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!