У половині сіл Калуської громади ліквідували стихійні сміттєзвалища

 • На оперативній нараді в міськвиконкомі заступник начальника управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради Тарас Фіцак повідомив, що вже ліквідували стихійні сміттєзвалища в половині сіл Калуської громади.

  Щоправда, на окремих прибраних місцях, вже з’явилося нове сміття: мешканці звикли в такий спосіб утилізувати відходи.

  Для продовження робіт із ліквідації стихійних сміттєзвалищ минулого тижня виділили додаткове фінансування. Нагадаємо, 24 червня Калуська міська рада внесла зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища на 2020-2022 роки, на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ додали 135 тис. гривень (було 170, а стало 305 тис. гривень), інформують “Вікна”.

  Закупівлю на 170 тис. гривень для ліквідації стихійних сміттєзвалищ УЖКГ оголошувало ще на початку квітня. За результатами торгів, участь у яких взяли двоє учасників, переможцем стало ТОВ «Дорленд» з Підмихайля. Договір уклали на суму близько 165 тис. гривень. Ці кошти вже освоїли.

  Також, за словами Тараса Фіцака, в Калуші по другому колу розпочали косіння трави. Перший раз траву скошували в травні — на початку червня.

  Читайте також: Франківці найменше платять за вивіз сміття в Україні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!