У прикарпатки поліція забрала знесилену і худу собаку

 • 23 квітня до жительки Снятинського району завітала поліція. Правоохоронці відреагували на скарги мешканців і вилучили у жінки собаку. Тварина була знесилена, її не годували.

  Про це у соцмережі розповів волонтер Володимир Гринюк:

  “Я був шокований крайнім цинізмом молодої господарки. Знесилена, мила собачка, виляла хвостиком і дружньо реагувала на нас. На якій майже не було нічого, окрім кісток і шкіри, прив’язана на ланці, лежала просто посеред подвір’я, в купі екскрементів, трусилась від холоду, оскільки поблизу нічого окрім холодного асфальту, чи то бетону, під нею, та навколо, де вона могла б лягти – не було. Збоку знаходилась миска без їжі і краплі води”, – йдеться у дописі.

  Працівники поліції склали протокол, та справа, з їхніх слів, буде розглядатись в суді.

  Собаку відвезли в МКП “Стерелізаційний центр” в м. Чернівці. Зараз вона отримує кваліфіковану допомогу ветеринарів. Після реабілітації, стерилізації, та вакцинації, яка буде тривати 10-20 діб, вона буде готова поселитись в нову сім’ю.

  “Оскільки це не притулок, а стерилізаційний центр, довше, ніж на зазначений термін, залишитись там собака не зможе. Охочих отримати вірного охоронця, та надзвичайно милу і добру собаку, прошу писати в коментарях, або безпосередньо мені”, – каже волонтер.

  Нагадаємо, Франківські волонтери просять приїхати до собачого притулку

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!