У Рогатині школярам продовжили навчання до восьмого червня

 • 19 травня відбулась освітянська робоча нарада під головуванням начальника відділу освіти Рогатинської міської ради Галини Романко та за участю директорів навчальних закладів громади.

  Свято останнього дзвоника у школах Рогатинської МТГ відбудеться 8 червня. Це пов’язано з різними тривалостями епідемічної ситуації та дистанційного навчання, повідомляє міська рада.

  21 травня в Україні починається зовнішнє незалежне оцінювання. За словами очільниці освіти, буде організований довіз учасників тестування до пунктів проведення ЗНО, як у межах , так і поза межами громади.

  На нараді виступила секретар міської ради Христина Сорока, яка розповіла про участь шкіл громади у реалізації Дитячого громадського бюджету.

  Наразі відібрали 24 дитячих проєкти, 10 з яких будуть реалізовані коштом громади. Задля цього у навчальних закладах Рогатинської МТГ має відбутися голосування школярів.

  На нараді директори шкіл одержали спеціальні бюлетені, з якими поїдуть у свої навчальні заклади і організують, згідно з правилами, до кінця тижня голосування за найкращі 10 дитячих ініціатив.

  Нагадаємо, “Зірки з цукру”: у Рогатині презентували книгу оповідань та гуморесок

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!