“Зірки з цукру”: у Рогатині презентували книгу оповідань та гуморесок

 • Нещодавно у Рогатинській центральній бібліотеці відбувався особливий захід. Улюблениця опільчан, блогерка, журналістка, бібліотекарка, а тепер ще й письменниця Зоряна Дзера презентувала свою першу книгу “Зірки з цукру”.

  Оповідки та гуморески Зоряни, зокрема й ті, що так щиро веселили  громаду  добірним опільським гумором у відеоблозі авторки, нарешті стали книгою. Сьогодні кожен може переглянути і відчути їх на дотик, посмакувати філігранним солодким словом зі сторінок-історій, повідомляє Рогатинська міська рада.

   «Христини» книги  проходили у доволі креативній формі. Зоряна Дзера  ознайомила аудиторію зі своїми героями, історії яких стали основою оповідок. Також згадала людей, котрі слугували опорою та підтримкою на її творчому шляху. Кілька історій з книги Зоряна зачитала наживо, чим неабияк розчулила своїх пошановувачів, учасників заходу.

  Письменниця розповіла постійним читачам як зародилась ідея написання оповідань про село, саме на гойдалці, і що головними провідниками її зоряного шляху стали цукор та  зірки – історії, які зворушать кожного.

  У таку легку й теплу атмосферу, добавив свої барви гумору народний аматорський драматичний колектив “Оберіг” клубу села Воскресинці, керівник Оксана Гайдаш, які інсценізували гумореску Зоряни Дзери «Соціальні мережі».

 • Нагадаємо, Професорка Ольга Слоньовська презентувала книгу до 150-річчя Василя Стефаника

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!