Українські військові в Німеччині завершують навчання на танку Leopard 2

 • Українці, які прибули до Німеччини для проходження оперативної підготовки на бойовому танку Leopard 2, наближаються до завершення навчання.

  Про це, як пише “Європейська правда“, повідомляє Handelsblatt.

  Після кількатижневого курсу підготовки солдати в понеділок виконали бойові стрільби на військовому полігоні в Бергені, що в Нижній Саксонії.

  Навчання дозволить українським солдатам вести бойові дії з використанням сучасних систем озброєння, заявив на військовому полігоні у Нижній Саксонії бригадний генерал Бйорн Шульц, командир школи танкових військ у Мюнстері.

  Німеччина передасть Україні 18 сучасних основних бойових танків Leopard 2A6, а Португалія – ще 3 танки. Це частина військової допомоги, покликаної допомогти Україні захистити себе від Росії. Експерти твердо переконані, що Leopard 2 має явну перевагу в бою проти російських бронетанкових військ. Українські солдати мають повернутися додому з танками в березні.

  25 січня федеральний уряд Німеччини оголосив про мету “швидко зібрати для України два танкові батальйони з танками Leopard 2”. В Україні такі батальйони зазвичай мають на озброєнні по 31 танку. Основними учасниками ініціативи є Польща, Норвегія, Канада та Іспанія.

  До теми: Перші танки Leopard 1 з Данії сподіваються доставити Україні навесні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!