“Укрзалізниця” доставить до столиці пасажирів, які відстали від поїзда Івано-Франківськ – Київ

 • “Укрзалізниця” виконає службову перевірку ситуації, що сталася з пасажирами поїзда №750 Івано-Франківськ – Київ.

  “Компанія вживає всіх заходів, щоб пасажирів, які залишилися у Львові, доставили до місць призначення з найменшою затримкою. “Укрзалізниця” просить пасажирів, які відстали від рейсу (в цьому або в інших випадках), звертатися завжди до чергового по вокзалу – і буде знайдено швидке рішення. Всі пасажири будуть пересаджені в інші поїзди”, – повідомляє  “Укрзалізниця”.

  За даними “УЗ”, чотири пасажири вже прямують до Києва іншими рейсами. Ще трьох пасажирів пересадять на найближчий рейс №716 Львів – Київ.

  Речі пасажирів доправлять до Києва і зберігатимуть на вокзалі, доки їх не заберуть власники.

  Поїзд №750 Івано-Франківськ – Київ затримався у Львові через технічні причини, оскільки очікував рейс із Відня, який відставав від графіка на території Австрії.

  “На вокзалі пасажирам було оголошено орієнтовний час затримки поїзда. У таких випадках пасажири мали перебувати поблизу поїзда, адже час затримки може змінитися. Інформацію, поширену в соціальних мережах і ЗМІ щодо дій провідника, який повідомив пасажирам, що вони можуть годину “гуляти містом”, буде перевірено”, – наголосили в “Укрзалізниці”.

  Нагадаємо, Укрзалізниця продала металобрухту більш, ніж на мільярд гривень

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!