«Укрзалізниця» запустила перший у світі поїзд-кухню

 • Поїзд вироблятиме 10 000 порцій їжі на день.

  З Києва через Харків до Ізюма вирушив перший у світі поїзд-кухня від «Укрзалізниці».

  Food Train може автономно працювати п’ять-сім днів, а обладнання поїзда дозволяє готувати повноцінні страви: супи, каші, салати, мʼясо тощо. Спеціальні термобокси, встановлені всередині поїзда, дозволяють легко транспортувати вже готові порційні контейнери з їжею від поїзда-кухні до кінцевого споживача. Поїзд-кухня може виробляти близько 10 000 порцій їжі на день в автономному режимі.

  Соціальний проєкт реалізують разом із Фондом Говарда Баффета, повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

  У день запуску у поїзді приготували традиційні святкові страви Дня подяки – запечену індичку та гарбузовий пиріг.

  «Символічно, що Food Train вирушив у перший рейс у День подяки. Сьогодні ми хочемо подякувати нашим військовим та тим, хто кожного дня рятує цивільне населення у прифронтовій Харківщині. Це медики, поліцейські, працівники ДСНС, саме до них поїде наш поїзд та повезе святкові страви. Також хочу привітати американський народ із Днем подяки, який сьогодні наповнений ще й додатковим змістом. Ми вдячні вам і всьому демократичному світу за підтримку», – зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

  Довідково.

  Побудова та функціонування поїзда повністю фінансуються Фондом Говарда Баффета. Говард – американський бізнесмен, колишній політик, філантроп, фотограф, фермер і охоронець природи. Говард Баффет є постійним пасажиром «Укрзалізниці». Він подорожував Харківщиною, Донеччиною, Миколаївщиною та Херсонщиною під час війни, підтримує низку інших залізничних проєктів, зокрема «Залізну зміну».

  До теми: До Івано-Франківська «Укрзалізниця» додала рейс з Києва

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!