Укрзалізниця змінила правила руху поїздів у “червоних зонах”

 • Укрзалізниця оновила інформацію щодо руху у “червоних зонах”.

  Про це повідомляє пресслужба залізниці на своїй сторінці. 

  Згідно з рішеннями Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, станом на 25 березня пасажирські перевезення у “червоних зонах” відбуваються за таким сценарієм:

  • Миколаївська область: до 01.04 включно обмежень висадки-посадки не буде, втім Укрзалізниця разом з МОЗ уважно слідкує за динамікою захворюваності, ситуація може змінитися.
  • Львівська область: висадка та посадка пасажирів у регіоні не обмежена, як мінімум, до 30 березня включно, залежно від динаміки розвитку епідеміологічної ситуації в регіоні.
  • Київ та Київська область: обмежень висадки-посадки немає. Сумська область: обмежень висадки-посадки немає. Одеська область: обмежень висадки-посадки немає.
  • Чернівецька, Івано-Франківська, Житомирська та Закарпатська області: обмеження продажу квитків, а також висадку-посадку у цих регіонах подовжено до 06.04 включно.

  “Водночас Укрзалізниця уважно слідкує за динамікою захворюваності у регіонах і готова як до призначення спецрейсів за погодженням із МОЗ, так і до відновлення повноцінного пасажирського сполучення у цих регіонах”, – йдеться в повідомленні.

  До слова: Марцінків з чиновниками перевірили центр міста (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!