В Івано-Франківську відремонтували один із найгірших дворів

 • В Івано-Франківську двір на вулиці Степана Бандери, 69 не ремонтувався відтоді, як тут постали житлові будинки. Тож не новина, що тут дуже очікували на ремонт.

  Депутат Івано-Франківської міської ради Ігор Корсун, який опікується цим округом, на постійному зв’язку із мешканцями. Каже, ремонт цього року вдалося втілити завдяки міському голові та численним зверненням мешканців.

  “Це старий двір, тож був у плачевному стані. Дякуючи нашому меру, він почув людей і в цьому році вдалося розпочати такі роботи”, – каже Корсун.

  Мешканці в цьому дворі дуже просили вуличне освітлення, бо вечорами тут дуже темно, зауважує депутат. Тут не передбачено жодного ліхтаря. Тож ці зміни планують втілити наступного року. А ще – лавки та смітники.

  “В першу чергу приділяємо увагу пішохідним зонам, щоб люди могли пройти. Буде проїзд для машин і паркувальні місця, – говорить Ігор Сенчук, директор департаменту благоустрою. – У нас в роботі ще десь 5 дворів. Робимо, поки погода дозволяє. Близько 20 дворів уже закінчили. Ще для двох оголошені тендери”.

  Зараз саме формують бюджет на наступний рік, збирають звернення від мешканців, депутатів, все узагальнюють та досліджують, які адреси найпріоритетніші для ремонту, адже бюджет обмежений.

  “Все було в ямах і дуже важко було ходити. Тепер все по-європейськи! Чисто, акуратно і на високому рівні!”, – тішиться місцева мешканка Марія.

  Нагадаємо, що цього року поруч зробили гарний великий двір на Коновальця, 147. Ще низку дворів у цьому районі планують зробити наступного року.

  “Це об’єктивно був один із найгірших дворів у місті. Тож, поки погода дозволяє, підрядні організації працюють. І ще один двір в Івано-Франківську стане гарним”, – розповідає міський очільник Руслан Марцінків.

  Читайте також: Ранок почався з солі: Марцінків перевірив готовність техніки до зими (фото)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!