В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут

Сьогодні, 29 березня, в Івано-Франківську з автостанції № 4 вул. Юності, 1 вперше офіційно виїхав на маршрут комунальний автобус №49 “АС 4 – Набережна”.

«Питання транспортної розв‘язки гостро стояло. Це буде зручно для людей, які живуть поруч з Івано-Франківськом, для школярів та студентів», – розповідає сільський голова села Угорники Любов Атаманчук.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків додав, що це вже четвертий маршрут, який запускає місто.

«У квітні ми запустимо п‘ятий маршрут і я вважаю, що зручний транспорт має бути всюди. Ця стратегія міста дуже важлива і це пріоритет у нашій діяльності», – зазначив Марцінків.

Нова схема руху покращує транспортні сполучення одразу в двох напрямках: з міста в бік м-ну “Паркова алея” – с. Угорники – АС-4 і довколишніх соціальних закладів та зворотньо. А також з частини вул. Набережної в бік міста.  Ще таким чином громадський транспорт почне їхати і по вул. Кармелюка, чого не було досі.

“У робочі дні на маршруті №49 працюватимуть 6 низькопідлогових автобусів великого класу у пікові години, у вихідні дні – 4. Вартість проїзду – 4 гривні. Останній рейс виїжджатиме звідси о 21:45”, – додав Віталій Голутяк, директор КП “Електроавтотранс”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!