Від участі у виборах президента України загалом відмовилися п’ять кандидатів (Перелік)

 • Сьогодні, 7 березня, ще один кандидат у президенти відмовився від виборчих перегонів, пише Укрінформ.

  Лідер партії “Народний контроль” Дмитро Добродомов, зняв свою кандидатуру на користь іншого кандидата — Анатолія Гриценка, назвавши останнього “кандидатом від об’єднаних демократичних сил”.
  Про це політик заявив сьогодні під час брифінгу в ЦВК:

  “Я вважаю, що ми маємо сконцентрувати всі сили для того, щоб дійсно привести до головної посади в країні проукраїнську людину, яка здатна на ці зміни. А ми всебічно будемо у цьому допомагати”, – розповів Добродомов.

  Він також наголосив, що команда “Народного контролю” спільно з командою Гриценка докладе всіх зусиль, аби на жодному виборчому окрузі не сталося порушень виборчого законодавства.

  Добродомов висловив переконання, що Гриценко вийде в другий тур президентських виборів та закликав інших кандидатів також “прийняти відповідальне рішення”.

  Раніше кандидати в президенти Дмитро Гнап та Андрій Садовий зняли свої кандидатури на користь Анатолія Гриценка, Сергій Кривоніс — на користь Петра Порошенка. Народний депутат, кандидат в президенти України Євген Мураєв заявив про вихід з перегонів на користь кандидата від “Опозиційного блоку” Олександра Вілкула.

  Нагадаємо, в 2019 році, число претендентів на пост президента України виявилося рекордним, а саме 44. Ви маєте змогу прочитати короткого про кожного ТУТ.

  7 березня – останній день, коли кандидати в президенти можуть знятися з виборів Президента України. Усі, хто не подав відповідні заяви про відмову від балотування, офіційно залишатимуться кандидатами на пост президента, і їхні прізвища залишатимуться у виборчому бюлетені.

  Враховуючи всі відмови, наразі українці обиратимуть з-поміж 39 кандидатів. Проте до кінця дня 7 березня ще залишається час, тому остаточно констатувати можна буде завтра 8 березня.

  Вибори Президента України відбудуться 31 березня 2019 року.

  Фото від Укрінформ – Дмитро Добродомов з Анатолієм Гриценко

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!