Володимир Ковалюк: «Сім голів забити не так просто»

Як уже повідомляв «Галицький кореспондент», сьогодні, 14 квітня відбувся футбольний матч між МФК “Тепловик-Прикарпаття” та ФК “Металург” (Запоріжжя). У підсумку франківська команда перемогла із рахунком 7:0.

«Я знав, що ми мали виграти, але все одно закрадалися підозри, що футболісти могли не налаштуватися, – зізнався  після гри тренер франківської команди «Тепловик-Прикарпаття» Володимир Ковалюк. – Втім сталося, так як сталося. Футболісти налаштувалися і забили сім м’ячів, правда ще пару й не забили.»

Так, Ковалюк відзначив футболіста Ігоря Худоб’яка, підкресливши, що він виграв перше місце у бомбардирській гонці у чемпіонаті України Другої ліги. Зауважимо, що сьогодні Худоб’як забив чотири із семи голів.

Крім цього, Володимир Ковалюк повідомив, що далі на команду чекають серйозні ігри. Мовляв, дотепер вони грали зі слабшими командами, а далі будуть ігри з сильнішими. Гра буде цікавою.

Врешті Ковалюк підсумував, що вони намагаються робити все, щоб люди ходили на футбол. Адже розуміють, якщо команда постійно програватиме, то люди не будуть її підтримувати. «Хочеться грати для людей, – каже тренер, – і я думаю, що сьогодні вболівальники отримали масу задоволення. Сім голів забити не так просто».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!