«Вимагаємо зняти «червону зону»: Марцінків скликає сесію міської ради

 • Про це заявив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  «Прем’єр каже, що Франківщина виходить з «червоної зони», Міністр охорони здоров’я також, але насправді ще на тиждень щонайменше буде «червона зона», хоча я не вірю, що і через тиждень знімуть! Політика страшна річ особливо в руках діячів центральної влади! Чим бідніші люди – тим легше їх купити, маніпулювати, розділити!», – емоційно написав мер на своїй сторінці.

  За його словами, страждають від цього дрібні підприємці і люди, але центральній владі байдуже на це.

  «Великий олігархічний бізнес ніхто не закриє і їх це влаштовує, а якщо дуже треба, то можна зробити винятки з правил для своїх! І не треба спекулювати хворими, бо як допомагати медикам, то за рахунок місцевих бюджетів, а за ковідний кошт своїм фірмам підряди! Вимагаємо зняти «червону зону»! В понеділок скликаю позачергову сесію Івано-Франківської міської ради на 12.00!!!», – підкреслив Марцінків.

  До слова: Івано-Франківськ у червоній зоні вже понад місяць. Як наслідок, підприємці обурені тим, що їм не дають працювати. Та ще й держава ніяк не допомагає малому бізнесу. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль запевняє, що допомога буде.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!