“Як і на початку війни”: у Повітряних силах оцінили кількість авіації РФ

 • Кількість літальних апаратів, які накопичила Росія з 24 лютого, незмінна. Наразі на летовищах, які використовує РФ, – понад 700 літальних апаратів.

  Про це сказав речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат під час брифінгу, передає кореспондент УНН.

  «Що стосується інформації про скупчення авіації, то це стара історія. Не можна казати, що це довкола України. Це безпосередньо на летовищах, які вона використовує в агресії проти України. Ми вже не раз казали, що це близько 40 летовищ на окупованій території, у тому числі в Криму, Білорусі та Росії. Ці летовища приймають різні типи авіації, яка використовується в атаках проти України. Та кількість, яку ворог накопичив на початку агресії, така й зберігається зараз – це понад 700 літальних апаратів загалом. Я маю на увазі літаки тактичної авіації, гелікоптери, ударні та військово-транспортні. Це все, що знаходиться там», – розповів Ігнат.

  За його словами, попри втрати літаків, противник їх може поповнювати, підтягуючи з середини країни.

  «Попри те, що вже близимося до 300-го збитого літака, наразі (збито – ред.) 299. Попри ці втрати противник може доповнювати втрачені борти, підтягуючи десь з середини країни й доповнюючи цю техніку. Але знищені борти – це найновіше, що було в Росії Підтягнути авіацію до кордонів неможливо, тому що для авіації потрібні аеродроми», – сказав Ігнат.

 • Нагадаємо, Росія зосередила близько 450 літаків і 300 гелікоптерів за 200 кілометрів від кордону з Україною

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!