“Як вижити, коли тебе вбивають”: 24 лютого відбудеться прем’єра фільму про українців

 • До роковин повномасштабного вторгнення Росії в Україну, 24 лютого, на телеканалі СТБ вийде прем’єра нової стрічки “Як вижити, коли тебе вбивають”.

  Режисерами фільму виступили Антон Щербаков та Катерина Лисенко, а авторкою ідеї та креативною продюсеркою стала Юлія Федець, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “24 канал”.

  На сьогодні картина “Як вижити, коли тебе вбивають” – на фінальному етапі виробництва. Зйомки завершено, тож глядачі незабаром матимуть змогу вкотре переглянути історію про незламність українського народу та надзвичайну волю до життя.

  Фільм створили за допомогою Об’єднання Українських Продюсерів, що знімає кіно про причини, хід і висновки війни Росії проти України. Сценарій до фільму написали Вікторія Мухіна та Юлія Федець.

  Як зазначає пресслужба фільму, “Як вижити, коли тебе вбивають” – це історія 40 незнайомих між собою людей, які весною 2022 опинилися разом у покинутому будинку в Гостомелі. Усі вони – цивільні, які не були готові до небезпечних умов для життя: гучних пострілів, цинічного ворога, відсутності води, їжі, тепла та зв’язку і життя під прицілом. Проте, у них є одна мета – зрештою вийти живими.

  “Фільм побудований як “інструкція з виживання”: 10 правил, що дають шанс абсолютно непідготовленим людям вижити в екстремальних умовах війни. Кожне правило проілюстроване нашою історією. Я переконана у тому, що саме здатність об’єднатися і проактивна готовність кожного на своєму місці піклуватися про інших, забезпечили успіх цій групі людей”, – поділилася Юлія Федець.

  У тизері стрічки йдеться: 15 годин без світла, тепла, їжі та води. Їхні будинки висаджували в повітря, а їх – тримали під прицілом. Їхнє завдання – вижити. Вони вижили.

  Читайте також: Цьогоріч у прокат вийдуть сім українських фільмів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!