Якщо буде потрібен суспільству: перша леді відповіла, чи піде Зеленський на вибори у 2024 році

 • Олена Зеленська заявила, що підтримає чоловіка, яке б рішення він не прийняв.

  Перша леді України повідомила, що не знає, чи буде її чоловік, президент України Володимир Зеленський, балотуватися на переобрання у 2024 році. На її думку, це буде залежати від того, чи буде він потрібен суспільству як президент, передає УНН із посиланням на The Hill.

  Під час виступу в програмі CBS Face The Nation модератор Маргарет Бреннан запитала першу леді, як би вона почувалася, якби її чоловік подав заявку на переобрання, щоб служити ще один термін президентом своєї країни.

  «Ну, знаєте, це було дуже складне питання для мене. Знаєте, навіть коли він балотувався вперше, я не до кінця це підтримувала», – сказала Зеленська. Але якщо він буде балотуватися знову, якщо він балотуватиметься вдруге, якщо він вирішить, що це потрібно, ну, у нас є певний досвід, ми там були. Вже не так страшно, як було вперше».

  Перша леді також сказала, що вона не знає, яким буде рішення її чоловіка з цього приводу, зазначивши, що поточна ситуація в їхній країні та здатність організувати вільні та чесні вибори також можуть бути фактором.

 • «Це також залежатиме від того, чи буде він потрібен нашому суспільству як президент. Якщо він відчує, що українське суспільство більше не бажатиме, щоб він був президентом, він, ймовірно, не балотуватиметься», – додала Зеленська. – Але я підтримаю його, яке б рішення він не прийняв».

  Також читайте: Медведчук вигадав три умови для досягнення миру в Україні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!