“Євробляхери” поповнили бюджет на 10 мільярдів гривень

 • Митниці Державної фіскальної служби (ДФС) в період з 25 листопада 2018 року до 13 лютого 2019 року оформили за новими пільговими умовами майже 161 тис. транспортних засобів з іноземною реєстрацією, які були ввезені в Україну з 1 січня 2015 року і до набуття чинності нових правил ввезення таких автомобілів, передає УНІАН.

  Як повідомили в прес-службі ДФС, загалом за вказаний період до бюджету сплачено 10,1 млрд грн митних платежів.

  Із загальної кількості розмитнених автомобілів майже 86,8 тис. перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу, за них автовласники добровільно сплатили 737,6 млн грн (8500 грн за кожне авто), що звільнило власників таких автомобілів від адміністративної відповідальності за це порушення:

  “З огляду на те, що закінчується термін пільгового періоду застосування ставки акцизу, кількість оформлених авто стрімко зросла з січня 2019 року. Так, за оперативною інформацією, найбільшу кількість авто було оформлено 13 лютого – майже 8 тисяч”, – зазначили в прес-службі.

  Нагадаємо, в Івано-Франківську митники не встигали розмитнювати “євробляхи”

  У ДФС нагадали, що 22 лютого закінчується термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією:

  “Після цього часу власники таких автомобілів платитимуть акцизний податок за повною ставкою”, – наголошується в повідомленні.

  Варто зазначити, що Міністерство фінансів України прогнозує збільшення кількості розмитнених автомобілів з іноземною реєстрацією на пільгових умовах до 250-300 тисяч.

  До теми: Кладовище автомобілів: на кордоні “євробляхи” розбирають на запчастини

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!