З лютого на Прикарпатті боржникам почнуть відключати електроенергію

 • На початок року на Прикарпатті заборгованість побутових клієнтів складає 340 млн грн. За минулий рік вона зросла на 40%.

  «Якщо побутові клієнти не сплачують за електроенергію, це відображається на всіх учасниках ринку. Ми вимушені платити значні кошти, щоб закупити електроенергію для населення, але якщо воно не сплачує, то страждають всі учасники ринку, страждає й оператор системи передачі, і оператор системи розподілу», – зазначив Олег Дацко, директор ТОВ «Прикарпатенерготрейд».

  На думку керівника, рішення про скасування мораторію Кабміном на відключення комунальних послуг за борги треба було прийняти ще до початку опалювального сезону. Бо мораторієм користувалися не пенсіонери чи субсидіанти, а ті, хто мали змогу платити.

  «У нас дійсно є план дій на 2-3 місяці. Ми не ставимо собі за мету відключити. Наша ціль – все-таки попрацювати з клієнтами, провести масову комунікаційну кампанію для того, щоб повідомити їх, що вже мораторій не працює, що насправді потрібно сплачувати за електроенергію вчасно», – запевняє Дацко.

  У «Прикарпатенерготрейді» очікують, що основну масу клієнтів вдасться «опрацювати» і до відключень від мережі справа не дійде. Але наприкінці січня – на початку лютого будуть перші заходи з відключення.

 • До теми: На Прикарпатті судитимуть депутата і бухгалтера за привласнення бюджетних коштів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!